PASLAUGOS

Seostartas.lt teikiamos paslaugos – seo paslaugos, sem paslaugos, internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, skaitmeninė rinkodara, Google ads; soc. Tinklų Facebook, Linkedin reklamos kampanijos.


Seo (angl. Search engine optimisation) užduotispadidinti jūsų turimo tinklapio paieškų skaičių paieškos sistemose, tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Baidu ir kt.


Sem (angl. search engine marketing) – paieškos sistemų rinkodara, padėsianti jūsų internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę būti matoma skaitmeninėje erdvėje – internete.


Iš ko susideda seo paslaugos ? Seo paslaugos individualiu atveju yra skirtingos ir gali užtrukti skirtingą laikotarpį, nuo kelių mėnesių iki metų ir daugiau, priklausomai nuo paslaugos ar prekių turinio bei rinkos situacijos, kuriai parduodame savo paslaugas ar prekes. Į seo paslaugas įeina taip vadinamas vidinis seo ir išorinis seo. Vidinio seo užduotis optimizuoti internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės turinį pagal siūlomų paslaugų ar prekių rinkos raktinių žodžių tyrimą. Atlikus šiuos veiksmus tuomet vykdomas išorinis seo – atliekama siūlomų paslaugų ar prekių skaitmeninė rinkodara.